Skip to content

Зведений звіт #HELPNOW HUB за 2022 –2023 р.р.: 20 місяців безперервної допомоги для 37 тисяч українців по всьому світу

У березні 2022 року, у відповідь на російський напад на Україну, з’явилася визначна ініціатива – #HelpNowHUB. За 20 місяців цей унікальний сервіс, заснований Альянсом громадського здоров’я, забезпечив понад 37 000 послуг для ЛЖВ та КП, у більше як 50 країнах та 200 містах світу.

Ініціатива розпочалася з допомоги тим, хто став жертвою війни, надаючи не лише допомогу в отриманні лікування, але і психологічну, юридичну, та соціальну підтримку в Україні та поза її межами. Завдяки Alliance Consultancy та проєкту «Екстрене реагування у звʼязку з війною для підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні та українських біженців за кордоном серед представників ключових груп населення та ЛЖВ» (Help Now Hub, Emergency Response, Regional Project SoS 2.0), фінансової підтримки Глобального фонду, та партнерствуз Центром громадського здоров ‘я Міністерства охорони здоров’ я України, #HelpNowHUB швидко розрісся, перетворившись на міжнародний хаб з окремими підрозділами в Німеччині, Польщі, Молдові та країнах Балтії, послугами #HelpNowDoctors та клінічним ХАБом HelpNow з ключовими функціями координації-навігації-інформації.

З січня до жовтня 2023 року #HelpNowHUB продовжував забезпечувати безперервність послуг для українських біженців в рамках проєкту «Надання екстреної підтримки біженцям з України та внутрішньо переміщеним особам серед ключових груп населення в Україні та інших приймаючих країнах – Проєкт реагування на надзвичайні ситуації, HelpNowHUB» за сприяння Альянсу громадського здоров ‘я та за фінансової підтримки AidsFonds

#HelpNowHUB – це свідчення про силу співпраці та невичерпну вольову рішучість, що народжується в часи кризи. Завдяки цій ініціативі зрозуміло, що її вплив виходить за межі цифр та статистики. Це реальні люди, реальні історії, які стали символами сміливості та стійкості.


Й хоча етап реалізації проєкту завершився, #HelpNowHUB залишається живим завдяки активістам, громадським організаціям та життям, на які він вплинув, зміцнюючи спільноти та надихаючи на майбутній розвиток. Навіть при відсутності фінансування, сервіс #HelpNow та польський хаб – #HelpNowPL продовжують свою благородну роботу, надаючи на волонтерських засадах безперервну підтримку українським біженцям. А відданість справі й віра у цінність кожного життя допомогли зареєструвати громадську організацію HelpNow HUB в Польщі.

Сприяючи єднанню сил та виражаючи глибоку подяку всім там кожному за героїчну роботу. Віримо, що разом здатні подолати усе! Тому ставимо у кінці не крапку, а три…

Далі буде. 

#Слава_Україні!