Skip to content

HUB Польща

В рамках проєкту SoS_project 2.0_Emergency Response_HelpNow функціонує польський hub.

#HelpNowPL надає підтримку представникам ключових груп та ВІЛ+ людям, що були вимушені покинути Україну та наразі знаходяться у Польщі. Hub надає змогу зорієнтуватися в наявних можливостях, відновити доступ до лікування та послуг, які надає проєкт та держава.

Інфолінія:

Анна-Надія
Аліна
Віта
Катерина

Психологічна допомога:

Дата останнього оновлення інформації: 20 вересня 2022

Інфолінія

інформація, щодо доступу та інтеграції в медичну та соціальну систему Польщі, навігація на координація до найближчого лікаря чи медичної установи, допомога в отриманні інформації щодо лікування, яке ви отримували в Україні, перенаправлення на додаткові можливості в рамках проєкту та за його межами телефоном, електронною поштою та в соціальних мережах/месенджерах;

Психологічна підтримка

Для вас організовано безкоштовну професійну психологічну допомогу. Психолог допоможе вам впоратися з тривогою, страхами, виною, соромом, безсиллям, проконсультує, як скласти план самопідтримки у новій реальності. Щоб отримати конфіденційну 50-хвилинну консультацію психолога онлайн або по телефону (у Варшаві можна також записатися на офлайн-зустріч), телефонуйте за номером +48 571850855. Також ви можете зателефонувати на нашу інфолінію або залишити повідомлення в телеграм чаті. Можна долучитись до групи психологічної підтримки. Ми надаємо психологічну допомогу клієнтам із ключових груп та їх близьким. Консультації для близьких клієнтів наших ключових груп відбуваються окремо від самих клієнтів.

Юридичні консультації

Юридичні консультації

Переклад

Супровід перекладу - документи, письмове спілкування, усний переклад на місці за запитом чи телефоном/онлайн

Гуманітарна допомога

Надання адресної гуманітарної допомоги та соціального супроводу в разі потреби. Наша команда розглянула різні варіанти надання гуманітарної підтримки біженцям і вирішила, що адресна допомога (casework) є найбільш ефективним і правильним підходом у цій ситуації, оскільки кожен клієнт має індивідуальні потреби. Кожен випадок опрацьовується нами в індивідуальному порядку. Ми розробили форму заявки, яку заповнює сам клієнт. Далі наш консультант зв’язується з ним і надає допомогу в замовленні необхідних товарів (продукти харчування, одяг, засоби гігієни, безрецептурні ліки, вітаміни, транспортне супроводження тощо). Для зручності кожного клієнта організуємо доставку «від дверей до дверей».

Координація

Перенаправлення до інших компонентів проєкту - наприклад, медичні онлайн консультації

Публікації за темою:

Факти проти фейків

Скільки разів ви чули, що вакцини проти COVID-19 змінюють вашу ДНК, що від вакцини можна захворіти? Ці та ще мільйон неймовірних, смішних, а іноді страшних

Читати далі »