Skip to content

HUB Польща

Проєкт реагування на надзвичайні ситуації, HelpNowHUB

#HelpNowPL надає підтримку представникам ключових груп та ВІЛ+ людям, що були вимушені покинути Україну та наразі знаходяться у Польщі. Hub надає змогу зорієнтуватися в наявних можливостях, відновити доступ до лікування та послуг, які надає проєкт та держава.

Інфолінія:

Анна-Надія
Аліна
Віта
Наталя

Tellegram чат:

Інфолінія

Інформація щодо доступу та інтеграції в медичну та соціальну систему Польщі. Навігація та координація до найближчого лікаря, медичної установи. Допомога в отриманні інформації щодо лікування та препаратів, що ви отримували в Україні. Перенаправлення на додаткові можливості в рамках проєкту та за його межами телефоном, електронною поштою та в соціальних мережах/месенджерах.

Психологічна підтримка

Психолог допоможе вам впоратися з тривогою, страхами, виною, соромом, безсиллям, проконсультує, як скласти план самопідтримки. Для отримання допомоги ви можете зателефонувати на нашу інфолінію або залишити повідомлення в Telegram чаті. Ми надаємо психологічну допомогу клієнтам із ключових груп та їх близьким.

Юридичні консультації

Допомога в доступі до безкоштовних правових консультацій.

Переклад

Допомога в перекладі документів. Усний переклад на місці за запитом або телефоном/онлайн.

Гуманітарна допомога

Надання адресної гуманітарної допомоги. Кожен випадок опрацьовується нами в індивідуальному порядку. Надаємо допомогу у вигляді необхідних товарів (харчові продукти, одяг, засоби гігієни, безрецептурні ліки, вітаміни, транспортний супровід).

Координація

Перенаправлення до інших компонентів проєкту - наприклад, медичні онлайн консультації.

Спілкування

Tellegram чат для невимушеного спілкування TogettherUAplusUS. До нього може долучитися кожен, хто потребує не тільки інформації щодо необхідного лікування, тестування, медичної допомоги, юридичних та соціальних питань, а прагне просто поспілкуватись та просто знайти друзів.

Публікації за темою:

ВІЛ після початку АРТ

Антиретровірусна терапія (АРТ) – це ефективний спосіб зупинити розвиток ВІЛ-інфекції в організмі людини, максимально знизити кількість вірусу та повернути кількість клітин імунної системи до показників,

Читати далі »