Skip to content

Ви український біженець, представник КГ за кордоном?
Вам потрібна допомога?

Звертайтесь до наших сервісів, щоб отримати інформацію та допомогу.

Команда #HelpNow практикує максимально пацієнт-орієнтований підхід для комплексного забезпечення потреб своїх клієнтів. Кожна заявка розглядається індивідуально.

Зверніть увагу, що наші сервіси не будуть працювати 31 грудня 2022 року та 1, 2 січня 2023 року.  

#HelpNow Сервіс

Сервіс #HelpNow надає українцям інформацію, як отримати доступ до АРТ, ЗПТ (ПТАО), протитуберкульозних препаратів, ліків проти вірусного гепатиту, гормональну терапію, соціальну та психологічну допомогу як в Україні, так і за кордоном через наступні канали зв’язку: Telegram, Facebook, Instagram, електронну пошту або Google-форму. 

 

Онлайн-лікар HelpNOW

Ми, українські лікарі HelpNow, маємо на меті забезпечити ефективний медичний супровід та онлайн-підтримку за принципом «телемедицини». Ми орієнтуємося на потреби українських громадян, які живуть з ВІЛ або потребують профілактики інфікування, вимушено перемістилися в межах країни або за кордон, опинились в умовах пошкодженої медичної інфраструктури та логістики внаслідок війни рф проти України.

#HelpNowDE

#HelpNowDE націлений на пацієнтів-переселенців з України, яким необхідно отримувати АРТ, ЗПТ (ПТАО), лікування ТБ та вірусних гепатитів.

Інфолінії

Влад

Баден-Вюртемберг,
Баварія,
Берлін,
Бранденбург,
Бремен,
Гамбург

Олександра

Гессен,
Мекленбург-Передня Померанія, Нижня Саксонія,
Північний Рейн-Вестфалія,
Рейнланд-Пфальц

Лариса

Саар,
Саксонія,
Саксонія-Ангальт,
Шлезвіг-Гольштейн,
Тюрінгія

Роман

Для пацієнтів, які знаходяться на програмах ЗПТ

Для отримання допомоги долучайтеся до нашого чату в телеграм:
HelpNow UA-DE

#HelpNowPL

#HelpNowPL надає підтримку представникам ключових груп та ВІЛ+ людям, що були вимушені покинути Україну та зараз знаходяться у Польщі. Hub надає змогу зорієнтуватися в наявних можливостях, відновити доступ до лікування та послуг.

Інфолінія

Анна-Надія

Аліна

Віта

Для отримання допомоги долучайтеся до нашого чату в телеграм:
HelpNow UA-PL

Гуманітарна допомога

В рамках проєкту SoS Project 2_Emergency Response ми надаємо адресну соціальну допомогу для забезпечення нормальної життєдіяльності та здоров’я наших клієнтів, які вимушено виїхали за межі України.

Прихисток для КГН

Уже зовсім скоро відкриють свої двері в Київській та Івано-Франківській областях притулки для людей із ключових груп, які постраждали від війни. 

Завдяки підтримці проєкт #SoS2.0, отримати допомогу зможуть представники ключових груп населення, в тому числі постраждалі від насильства, та їх родини, які сьогодні є внутрішньо переміщеними особами.

Телефонуйте та отримайте детальну інформацію про місця, послуги, тривалість перебування та контакти психологів і соціальних працівників закладів.

Телефонуйте та отримайте детальну інформацію про місця, послуги, тривалість перебування та контакти психологів і соціальних працівників закладів

+380 67 696 34 83