Skip to content

Як отримати важливу інформацію щодо свого лікування з України

#HelpNowPl  продовжує надавати вам необхідну інформацію щодо доступу до лікування у Польщі.

Однією із запорук якісного лікування є так званий анамнез пацієнта. Ваш новий лікар та Ви самі маєте володіти інформацією щодо препаратів які ви приймали раніше або приймаєте наразі та інших деталей вашого процесу лікування. 

Якщо ви опинились в ситуації, коли не маєте підтвердженої  інформації щодо свого лікування, яке отримували в Україні, ви можете скористатись  формою запиту в Центр громадського  здоров‘я. Форма даного запиту є частиною стандартизованого протоколу клінічного ведення та обміну медичними даними для людей, які живуть з ВІЛ, серед біженців з України. Він допоможе отримати всю необхідну Вашому лікарю у Польщі чи іншій іноземній країні інформацію щодо вашої медичної історії. 

Для цього необхідно заповнити та надіслати до ЦГЗ запит на отримання медичної виписки. Запит має бути заповнений від руки двома мовами – українською та англійською. Його необхідно роздрукувати, підписати та відсканувати/сфотографувати, потім відправити на електронну адресу: stop.hiv@phc.org.ua

Медична виписка прийде у електронному вигляді на електронну адресу, яку ви вкажете в запиті. Дуже бажано вказати 2 адреси – вашу особисту та вашого лікаря за кордоном.

Також ви завжди маєте змогу звернутись до нашого HUB-у та отримати допомогу в заповненні та відправці запиту та долучитись до інших послуг проекту! 

Ми готові надати вам більш детальну інформацію, координаційну та психологічну підтримку!  Пишіть нам в телеграм https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi або  телефонуйте

539 652 831 (Т-мobile)

786 640 460 (Orange)  721 752 114 (Plus)