Skip to content

«Я майже втратив надію…але мені вчасно надали допомогу»

З давніх-давен історії служили одним з найкращих способів передачі інформації між людьми. Ми в #HelpNowPL вважаємо, що історії допомагають нам передавати досвід, надихати на нові звершення, навчати, завойовувати довіру, переконувати. Контакт між людьми також викликає емпатію та бажання підтримувати одне одного. Сьогоднішня історія саме про це.

«Я майже втратив надію…але мені вчасно надали допомогу»

Володимир (ім’я змінено) приїхав у Польщу на початку жовтня з Маріуполя.  На момент звернення до проєкту, він жив у тимчасовому притулку для біженців у Варшаві.  Виїжджаючи з таких складних умов, не завжди маєш змогу взяти особисті речі –  що вже казати про запаси ліків або необхідних препаратів. Тут слід зазначити, що Володимир є клієнтом пункту замісної терапії (ЗПТ, ПТАО) 

У притулку він побачив інформаційні брошури, щодо можливості долучення до проєкту та отримання допомоги. На той момент у нього вже закінчились препарати. На жаль, у таких  великих містах, як Варшава, через наплив біженців записатися до лікаря на найближчий час дуже складно. Консультанти #HelpNowPL шукали можливості найближчого візиту для Володимира у менших містах, але ситуація ускладнювалась тим, що він був у дуже поганому фізичному стані. Тут став у пригоді наш чат у телеграмі. Володимир долучився до нього, почав спілкуватися з людьми, які опинились в подібній ситуації і вже пройшли цей шлях. Так він познайомився ще з одним нашим клієнтом, який також отримує препарати замісної терапії, але вже стоїть на обліку у Варшаві.   На той момент цей чоловік якраз мав запис до лікаря на отримання препаратів. Вони вирішили разом прийти на цей прийомі просити лікаря приділити увагу ще одному пацієнту, без запису. Лікар пішов на зустріч і  Володимир у той же день зміг отримати необхідні препарати та стати на облік! 

Тож не зволікайте та долучайтеся до нашого чату в Telegram https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi 

Творити добро – це моральна потреба будь-якої людини. Не бійтеся подати комусь руку допомоги та отримуйте її від нас! 

Ви можете звернутися за допомогою та додатковими питаннями до нашого Польського Хабу – HelpNowPl, який зараз працює спеціально для громадян України з ключових спільнот, що були вимушені покинути свої домівки у зв’язку з війною та на даний час знаходяться в Польщі.

Якщо ви потребуєте інформації, щодо необхідного лікування, тестування, медичної допомоги, юридичних та соціальних питань або вам необхідні послуги перекладу або соціальний супровід до установ, психологічна допомога:

Телефонуйте за номерами наших інфоліній:

+48 539 652 831  Анна-Надія

+48 786 640 460  Аліна

+48 721 752 114  Віта

+48 571 850 855  Катерина

Психологічна допомога:

+48 571 850 855  Катерина

Онлайн консультація лікаря https://help24.org.ua/uk/doctors/126?hasavailableconsultation=true

Ми готові надати вам інформаційну та психологічну підтримку!

Ви можете знайти додаткову та більш детальну інформацію на нашому сайті https://helpnow.aph.org.ua/