Skip to content

Важлива інформація, пов’язана з подальшою роботою #HelpNow Hub

Шановні друзі та партнери,

Понад 25 тисяч послуг було надано за півтора року існування HelpNowHUB українським біженцям у понад 40 країнах світу.

Сьогодні ми хочемо поділитися важливою інформацією, пов’язаною з подальшою роботою HelpNow Hub у відповідь на ситуацію, пов’язану з доступом до терапії та підтримки українських біженців із ключових груп як усередині країни, так і за її межами.

Ми підсумовували та дійшли висновку, що з моменту початку війни HelpNow Hub виконав свою головну місію і, відреагувавши негайно, виступив сполучною ланкою між вимушеними українськими переселенцями всередині країни й за її межами, і медичними центрами в країнах, що приймають, надавши оперативну життєво необхідну допомогу тим, хто опинився у таких складних умовах.

З липня поточного року, Німецький Хаб (HelpNowDE) припинив свою діяльність. Весь потік запитів від представників українських біженців із ключових груп у цій країні перенаправлено на HelpNow Сервіс. Усвідомлюючи важливість та актуальність своєї роботи, він продовжує функціонувати з серпня на волонтерських засадах, щоб надати вчасну допомогу нашим співвітчизникам, які перебувають у всіх куточках світу. Нагадуємо канали зв’язку:

– У Телеграмі https://t.me/helpnowbot або в браузері на сайті https://web.telegram.org/ @helpnowbot

– E-mail: helpnowua@gmail.com

– Гугл-форма: https://bit.ly/3K9Tm4W

– Інстаграм: https://www.instagram.com/aph.org.ua/

– Facebook: https://www.facebook.com/SoSprojectEECA

Польський Хаб (HelpNowPL) продовжує свою роботу і приймає заявки у звичайному режимі. 

Дякуємо вам за солідарність і таку цінну підтримку проєкту HelpNow. Упевнені, що старанність і відданість справі допоможуть подолати труднощі, з якими ми зіткнулися на шляху до наших спільних цілей.

Якщо у вас виникли запитання або вам необхідна додаткова інформація з приводу цих змін або роботи проєкту HelpNow загалом, будь ласка, звертайтесь до нас. Ми завжди на зв’язку за допомогою будь-якого з перерахованих вище каналів Сервісу.

З повагою та вдячністю,

Команда HelpNow Hub