Skip to content

АРТ – ШЛЯХ, на якому життя перемагає

Попри всі реалії сьогодення, важливою задачею є безперервність лікування! Сьогодні #HelpNowPL підготував для вас публікацію про важливість прихильності до лікування. Що таке прихильність до лікування? Чому це так важливо? Що відбувається у разі низької прихильності? Які чинники мають вплив на прихильність до лікування? Тут ви можете знайти відповіді на всі ці запитання.

Тому що, основною умовою успіху АРВ-терапії, є своєчасний початок і регулярне приймання препаратів. Прихильність до лікування – дотримання пацієнтом правил щодо приймання препаратів: дозування, режиму приймання, поєднання їх з прийманням їжі. Для оптимального зниження вірусного навантаження необхідно приймати АРВ-препарати без пропусків і саме в тій дозі та комбінації, яку призначив лікар. 

Якщо прийнято менш як 95% запропонованих доз АРВ-препаратів, збільшується ймовірність несприятливого розвитку подій. Терапія може стати неефективною, бо мінливий вірус стане стійким до неї. Це призведе до руйнування імунної системи та розвитку опортуністичних захворювань.

Ви можете звернутись за допомогою та додатковими питаннями до нашого Польського Хабу – HelpNowPl, який зараз працює спеціально для громадян України з ключових спільнот, що були вимушені покинути свої домівки у зв’язку з війною та на даний час знаходяться в Польщі.

Якщо ви потребуєте інформації, щодо необхідного лікування, тестування, медичної допомоги, юридичних та соціальних питань або вам необхідні послуги перекладу або соціальний супровід до установ, психологічна допомога:

телефонуйте за номерами наших інфоліній:

+48 539 652 831  Анна-Надія

+48 786 640 460  Аліна

+48 721 752 114  Віта

+48 571 850 855 Анна

Пишіть нам в Telegram https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi 

Telegram чат для спілкування TogettherUAplusUS  https://t.me/+IEz1D-kCwTZiNjUy 

Онлайн консультація лікаря https://help24.org.ua/uk/doctors/126?hasavailableconsultation=true 

Ми готові надати вам інформаційну та психологічну підтримку!