Skip to content

Let’s come together!

Навіщо нам спілкування? Щоб робити щось разом, навчатись чи навчити, ділитись почуттями, думками, досвідом, домогтись порозуміння. Та найголовніша його мета — це спілкування, заради самого спілкування. Воно необхідне людині саме собою, без особистої вигоди, заради того, щоб розділити душевний стан, проблеми іншої людини, порадитись, поділитись своїми радощами чи прикростями.

Якби люди жили окремо, не спілкувались один з одним, ми мали б світ, схожий на психлікарню. Людина не може бути психічно здоровою, перебуваючи тривалий час в ізоляції. Згадайте Робінзона Крузо: він розмовляв із м’ячем і якби цього не робив — збожеволів би.

Не будь як Робінзон!) Приходь на нашу зустріч для ВІЛ позитивних людей, які нині знаходяться в Польщі! Її темою стане обмін досвідом життя в Польщі та вирішення соціальних проблем, висвітлення медичних питань, проведення та вивчення психологічних вправ для самодопомоги. Головне – підтримка одне одного та можливість побачитись наживо, поговорити із консультантами проєкту в невимушеному оточенні за кавою або чаєм зі смаколиками. Наразі Польський хаб активно розвиває спільноту ВІЛ позитивних людей, і на нашу думку, у неформальній атмосфері, набагато простіше згуртувати невелику групу людей та залучити їх до наступних рішучих кроків у майбутньому та розвитку. Розв’язання колективних проблем можливе і їх потрібно обговорювати під час дружньої зустрічі.

Спілкування і підтримка дуже важливі зараз, тому запрошуємо! Зустріч відбудеться 26 травня, о 16.30, Bydgoszcz, ul. Gdańska, 5  sala 4. 

Ви можете звернутися за допомогою та додатковими питаннями до нашого Польського Хабу – HelpNowPl, який зараз працює спеціально для громадян України з ключових спільнот, що були вимушені покинути свої домівки у зв’язку з війною та на даний час знаходяться в Польщі.

Якщо ви потребуєте інформації щодо необхідного лікування, тестування, медичної допомоги, юридичних та соціальних питань або вам необхідні послуги перекладу, соціальний супровід до установ чи психологічна допомога:

телефонуйте за номерами наших інфоліній:

+48 539 652 831  Анна-Надія

+48 786 640 460  Аліна

+48 721 752 114  Віта

+48 571 850 855 Анна

Пишіть нам в Telegram https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi 

Telegram чат для спілкування TogettherUAplusUS  https://t.me/+IEz1D-kCwTZiNjUy 

Онлайн консультація лікаря https://help24.org.ua/uk/doctors/126?hasavailableconsultation=true 

Ми готові надати вам інформаційну та психологічну підтримку!

Ви можете знайти додаткову та більш детальну інформацію на нашому сайті https://helpnow.aph.org.ua/