Skip to content

#HelpNow HUB — 6 місяців поруч, щоб надати допомогу там, де ти!

Допомогу, як й турботу чи чуйність, важко вимірювати загальними цифрами, адже за кожним зверненням стоїть чиєсь життя та здоров’я, що не піддаються «оцінюванню». Проте в умовах повномасштабної війни росії проти України, яка змінила життя мільйонів, хочеться, щоб українці, особливо з ключових груп населення, знали про існуючу, реальну допомогу, яка зовсім поруч незалежно від їх місцезнаходження – проєкт HelpNow. Й можливості, які вони можуть отримати завдяки ньому.

Сервіс HelpNow було запущено 1 березня й вже за перші два місяці перетворився в комплексний хаб, з ключовими принципами роботи: «Інформація – Навігація – Координація» для надання комплексної підтримки й забезпечення доступу вразливих спільнот в Україні та за її межами до основних послуг. Саме для цього, окрім загального HelpNow сервісу, в рамках хабу працюють онлайн-платформа HelpNow.aph.org.ua, два регіональних HelpNow хаби у Німеччині та Польщі, унікальний для України медичний компонент – лікарі HelpNow, які готові щоденно, з 9:00 до 21:00 надавати онлайн комплексну, кваліфіковану допомогу українцям, які живуть з ВІЛ, та іншим ключовим групам населення на сайті Help24 (help24.org.ua). 

Що значить робота цих компонентів в цифрах? За перші сім місяців, більше 10 тисяч українців звернулись та отримали допомогу завдяки сервісам HelpNow хабу. Понад 45 публікацій, у тому числі близько 15 освітньо-інформаційних матеріалів та видань для ключових груп населення, було представлено на сайті платформи HelpNow.aph.org.ua, а кількість країн, звідки надходять запити від представників ключових груп, вже підійшла до позначки 40.

Аналізуючи роботу HelpNow хабу, можна впевнено сказати – вона є затребуваною не лише завдяки інноваційним функціям, а й першочергово персональному підходу команди до кожного. Та ми не зупиняємось на досягнутому і будемо розвивати наш сервіс і надалі, щоб допомогти якомога більшій кількості українців з числа ЛЖВ та ключових груп населення, які потребують допомоги у цей вкрай важкий час. 

Пам’ятаймо – допомога поруч й вона не може чекати!