Skip to content

Діалог із державними службами Польщі – надія на благополучне майбутнє спільноти

14 березня представники Fundacji HelpNowHUB Ганна Арябінська та Марія Ралько взяли участь у зустрічі Міністерства здоров’я Польщі та представників НКО. Обговорювалися важливі та гострі питання, з якими щодня стикаються у роботі громадські організації. Найголовнішим з них є необхідність повної ліквідації бар’єрів у доступі до профілактики та лікування ВІЛ, вірусних гепатитів та туберкульозу. Крім того, допомога для людей із ключових спільнот, які опинились у Польщі через війну, і яким життєво необхідна медична підтримка. 

Завдяки продуктивному діалогу та увазі з боку Міністерства здоров’я ми можемо сподіватися на вирішення подібних проблем. Продовження подальшої співпраці та безпосереднє спілкування у подібному форматі – це можливість у майбутньому вирішувати ці питання не лише на польському державному, а й на міжнародному рівні.

Ми вдячні Міністерству здоров’я Польщі за готовність розглянути питання, що виникають у НКО, у Fundacji HelpNowHUB у тому числі, і сподіваємося на подальшу ефективну та плідну співпрацю. Це гарний початок комунiкацiï. Наступна зустріч для продовження розпочатої роботи очікується після 9 квітня.