Рекомендації психологині польського хабу

 #HelpNowPL створений, аби піклуватись  про вас!

Уже ні для кого не секрет, що більшість, якщо не всі, проблеми зі здоров’ям так чи інакше є наслідком складних психологічних та емоційних станів. Саме тому так важливо приділяти повноцінну увагу своєму психологічному здоров’ю.

Життєві труднощі та важкі почуття не лише приносять дискомфорт та біль тут і зараз. Довго перебуваючи в цьому стані, ми немов “звикаємо” до цього, змінюється вся наша особистість. Оптимізм відступає, дедалі важче приймати позитивні для себе рішення, дедалі рідше відчуваєш задоволення, дедалі важче спілкуватися, сміятися. Здається, що світ стає сірим та ворожим. Змінюється й ставлення до себе. Сумніви, відчуття того, що не справляєшся, недовіра до власних почуттів та рішень…

Спробуйте дати цьому зворотний хід! 

Як вам подобалося, коли вас називали в дитинстві? 

Як вас хвалила дорога для вас людина?

Скажіть це собі самі! Подумайте, що саме ви зробили – і зробили добре – за останній тиждень. Спробуйте похвалити себе за це, без жодних “але”. Візьміть за правило казати собі “доброго ранку” і “на добраніч”, дякувати собі та звертатись до себе з проханням, навіть якщо не хочеться. Ставтеся до себе так, як би ви поставилися до близького друга, якому важко.

Іноді розпочати або відновити таке ставлення до самого себе складно. Саме тому існує психологічна допомога, це той же лікар що й для тіла, але для вашої душі. 

Не зволікайте, звертайтеся за підтримкою в #HelpNowPL і ви переконаєтесь, що це безпечно та конфіденційно. Ви можете отримати 50-хвилинну консультацію психолога онлайн або по телефону, зателефонувавши за номером: 

571 850 855, Катерина, психолог на зв’язку  

Пам’ятайте що ви можете також долучитись до інших послуг проєкту, а саме:

  • Інфолінія (інформація, навігація, перенаправлення на додаткові можливості в рамках проєкту та за його межами) по телефону, електронній пошті та в соціальних мережах/месенджерах
  • Юридичні консультації
  • Допомога з перекладом (документи, письмове спілкування, усний переклад на місці за запитом чи по телефону/онлайн)
  • Перенаправлення до інших компонентів проєкту (наприклад, медичні консультації онлайн)

Зателефонуйте на інфолінію за номерами:

539 652 831 Анна-Надія

786 640 460 Аліна

721 752 114 Віта

Онлайн консультація лікаря https://help24.org.ua/uk/doctors/126?hasavailableconsultation=true

Пишіть нам в Telegram https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi  

Ми готові надати вам інформаційну та психологічну підтримку!Ви можете знайти додаткову та більш детальну інформацію на нашому сайті https://helpnow.aph.org.ua/

Український ВІЛ-активіст закликав Парламент Данії підтримати Глобальний фонд

Попри війну та економічну кризу, українці продовжують привертати увагу світу до проблем у громадському здоров’ї, що були зумовлені COVID-19 та ще більш погіршила воєнна агресія рф в Україні. Нещодавно відомий український ВІЛ-активіст Антон Басенко із  European AIDS Treatment Group, виступив у Парламенті Данії із закликом посилити увагу до епідемії ВІЛ/СНІДу.  

Данія провела у своїй країні фантастичну роботу для забезпечення людей, які живуть із ВІЛ або уразливі до нього, необхідними та якісними сервісами і лікуванням, а головне щодо нестигматизуючого і недискримінуючого ставлення до них і забезпечення їхніх прав та гендерної рівності. І багато років підтримує глобальну боротьбу з ВІЛ, роблячи суттєві внески до Глобального фонду. Робить це тому, що точно знає, за що варто боротися – за людське життя, – наголосив Антон Басенко. – Так, пандемія КОВІД знизила глобальний прогрес, а війна в моїй країні, в Україні, просто зараз, у центрі Європи, спричиняє додаткові ризики щодо поширення епідемії ВІЛ та туберкульозу. Але Глобальний фонд показав спроможність ефективного реагування навіть на такі надзвичайні ситуації та кризову підтримку спільнот. Саме тому я кажу #FightForWhatCounts і закликаю Данію збільшити свій внесок до Глобального фонду на 30%, бо життя того варте!

Антон Басенко

Нагадаємо, у серпні понад 100 українських громадських організацій виступили з єдиним закликом до керівництва ЄС, зокрема Голови Єврокомісії Урсули фон дер Ляєн, збільшити фінансування Глобального фонду на 30% у зв’язку з пандемією COVID-19. Цей крок дасть змогу врятувати понад 20 мільйонів життів у всьому світі.

На підтримку відкритого листа українські активісти запустили міжнародний флешмоб під слоганом «Переможемо разом: #FightForWhatCounts”, який стартував у Львові (Україна) та завершиться у Брюсселі (Бельгія) на головній площі міста. Українська спільнота разом із міжнародними партнерами розгорне гігантський стяг України як символ солідарності та підтримки зусиль Глобального фонду в порятунку життів мільйонів людей по всьому світу. Організаторами цієї ініціативи виступили: МБФ “Альянс громадського здоров’я!”, Aidsfonds, The European AIDS Treatment Group та Global Health Advocates.