Як зберегти продуктивність та баланс, підтримувати бажаний рівень життя? Для цього важливо стежити не лише за тим, аби вчасно оформити документи, подбати про близьких та владнати фінансові питання. Неймовірно важливим завданням є піклування про психічне здоров’я!
Відповідно до ВООЗ, психічне здоров’я — це стан добробуту, за якого людина може реалізувати свій власний потенціал, протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно та плідно працювати, а також робити внесок у життя своєї громади.
Якщо ви хочете почуватися реалізованими, задоволеними та корисними, постарайтеся бути уважними до себе та своїх справжніх потреб. У стресі багато людей не помічають, як перестають дбати про психічне здоров’я. Багато хто навіть ніколи не замислювався про це.
Ми, в #HelpNowPL розуміємо важливість турботи про себе та свій емоційний стан. Саме тому ми організували безпечний онлайн та офлайн простір, де ви маєте змогу отримати психологічну підтримку якщо:
- здається, що у вас особисто все гаразд, але навколо є багато тих, хто потребує реальної допомоги;
- ви чи ваші близькі переживаєте гострий стрес;
- ви втомилися або заплуталися, не знаєте, що робити і як жити далі.
Щоб отримати конфіденційну 50-хвилинну консультацію психолога онлайн або по телефону (у Варшаві можна також записатися на офлайн-зустріч), зателефонуйте за номером:
571 850 855, Марія, психолог на зв’язку
Пам’ятайте що ви можете також долучитись до інших послуг проєкту, а саме:
- Інфолінія (інформація, навігація, перенаправлення на додаткові можливості в рамках проєкту та за його межами) по телефону, електронній пошті та в соціальних мережах/месенджерах
- Юридичні консультації
- Допомога з перекладом (документи, письмове спілкування, усний переклад на місці за запитом чи по телефону/онлайн)
- Надання адресної гуманітарної допомоги та соціального супроводу в разі потреби (невідкладні гуманітарні потреби, включаючи харчові продукти, засоби гігієни, транспорт, супровід у складних випадках тощо)
- Перенаправлення до інших компонентів проєкту (наприклад, медичні консультації онлайн)
Зателефонуйте на інфолінію за номерами:
539 652 831 Анна-Надія
786 640 460 Аліна
721 752 114 Віта
Також долучайтеся до нашого чату в Telegram: https://t.me/+BSIMGdN3WT41MTVi
Ви можете знайти додаткову та більш детальну інформацію на нашому сайті https://helpnow.aph.org.ua/