Skip to content

HUB Молдова

В Молдові функціонує партнерский хаб #HelpNow Moldova - организации «Позитивная Инициатива»

#HelpNow Moldova – Positive People.md

HelpNow Молдова надає підтримку представникам ключових груп та ВІЛ+ людям, що були вимушені покинути Україну та наразі знаходяться у Молдови. «Позитивная Инициатива» надає змогу зорієнтуватися в наявних можливостях, відновити доступ до лікування та послуг, які надає проєкт та держава.

Позитивна Ініціатива висловлює готовність шукати можливості для надання оперативної допомоги пацієнтам, які мігрують з України у доступі на території Молдови до життєво важливих послуг профілактики та лікування у зв’язку з ВІЛ (включно із замісною фармакологічною опіоїдною терапією), а також туберкульозу та вірусного гепатиту. 

Якщо серед ваших знайомих, близьких чи рідних є люди, які мають намір або вже мігрували до Республіки Молдова і потребують доступу до життєво важливих послуг профілактики та лікування ВІЛ (включно із замісною фармакологічною опіоїдною терапією), а також туберкульозу та вірусного гепатиту, просимо звертатися у Позитивну Ініціативу.

У зв’язку з ситуацією в Україні та потенційним потоком мігрантів до Молдови, беручи до уваги важливість безперервного доступу до послуг з профілактики, лікування та догляду у зв’язку з ВІЛ (включаючи замісну фармакологічну опіоїдну терапію), туберкульозом та вірусним гепатитом, у тому числі в умовах COVID-19, Позитивна Ініціатива висловлює готовність вирішувати у приватному порядку питання щодо доступу пацієнтів до життєво важливих послуг, які мають надаватися безперервно.

Паралельно, ми ініціюємо на національному рівні діалог для консолідованої відповіді та створення системних заходів щодо забезпечення безперебійного доступу до лікування для всіх людей, що знаходяться на території республіки Молдова, незалежно від їх статусу.

 Можете звертатися до нас у особисті повідомлення сторінки або за номерами +373 22 009 974 або +373 79 707 703

Більш детальна інформація на сайті: https://positivepeople.md